Hinnétek, hogy áprilisban már egy éves lesz a CSAK Design? Mi is értetlenkedve állunk, ugyanis, mintha tegnap lett volna, hogy a Déri Múzeumban, kissé félszegen belekezdtünk ebbe az egészbe. És lám, mi lett belőle!
A szülinapon felbuzdulva, és felkészülve rá egy hónapon keresztül, minden nap megszólaltatunk egy tervezőt.
Ma a Sacal márka tervezője, Anetta válaszol, akinek csoda táskái az egész világot bejárják.
Mit jelent Neked a CSAK Design?
A CSAK Design számomra az értéket képviseli. A halmozás és a mértéktelen vásárlás a fogyasztói társadalom fő jellemzője. Az én életemben fontos szerepet játszik, hogy mértéktartó, igényes emberekkel vegyem körül magam. Nekem a CSAK Design ezt a szellemiséget képviseli.
Mi motivál vásárról vásárra?
Habár még csak egyszer voltam a CSAK Design-on, nagyon készülök, hogy meg tudjam mutatni mindazt, aminek a SACAL-t elképzelem, mert számomra mindez több, mint egy "táskagyár". Szeretnék a termékekbe felelősséget, tudatosságot is vinni. Ezért vagyok nagyon boldog, hogy januártól sikerült a Pinatex-et gyártó céggel kapcsolatba kerülnöm, akik ananászlevélből készítenek fenntartható textilt. Az áprilisi vásárra már Pinatexből készült termékekkel készülök.
Mi volt a kedvenc pillanatod?
Most egyenlőre az a pillanat, amikor IGEN-t mondtatok a SACAL-ra. Köszönöm!
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.